מדור לוגיסטיקה ואירועים

מדור לוגיסטיקה ואירועים הינו מרכז לוגיסטי האמון על התחומים המפורטים מטה.

המדור ועובדיו מעמידים בראש סדר העדיפות את השירות ליחידות המנהל והמחקר ופועלים למתן שירות יעיל ומיטבי.

 להלן שירותי המדור:

 

השירות פירוט השירות דרכי התקשרות
ציוד מלאי אספקת ציוד ומתכלים למנהל ולמחקר הקמת דרישה בחנות רכש מהמלאי 
תיעוד מצאי (אינווטר) תיעוד תנועות (קליטות והעברות) פרטי מצאי  באמצעות טופס תנועות פרטי מצאי ושליחה בפקס 7384089
אירועים ופרויקטים תכנון, הפקה, ניהול וביצוע בהיבט הלוגיסטי הזמנה דרך חנות לוגיסטיקה ואירועים 
ניוד ושיגור ניוד ושיגור כבודה במתחם הקמפוס הזמנה דרך חנות לוגיסטיקה ואירועים 
חנקן נוזלי אספקת מכלי חנקן נוזלי למעבדות האוניברסיטה הזמנת מכלי חנקן נוזלי באמצעות טופס ניפוק גלילים ומיכלים  
פינוי פסולת כימית פינוי פסולת כימית ממעבדות האוניברסיטה פינוי פסולת כימית בתיאום ואישור של ד"ר נחום פרלמן 054-6603308
 
מנהלת המדור ומחסן ראשי
בניין משפטים, 305, קומת מרתף [ הכניסה מאזור יחידות האחזקה ]
טלפון: 03-5318295, 03-5318778
פקס: 03-7384089
ראש המדור: אורי סנטו. נייד 054-6603387
דוא"ל: Uri.Santo@biu.ac.il
שעות פעילות: ימים א-ה בין השעות 8:00-15:30
 
שם העובד טלפון דוא"ל
סנטו אורי 03-5318295 Uri.Santo@biu.ac.il
ששון ליאור 03-5318295 Lior.Sasson@biu.ac.il
פרוסקורוב דני 03-5318295 Dani.Proskurov@biu.ac.il
אושרי בנימין 03-5318295 Binyamin.Oshri@biu.ac.il
מני יוסי 03-5318295 Yosef.Many@biu.ac.il
מצמבר אבי 03-5318295 Avi.Mazamber@biu.ac.il
חרזי בנימין 03-5316250 Beni.Arazi@biu.ac.il
יוחאי לביא 052-4480021 yohai.lavi@biu.ac.il

 

 

נשמח לעמוד לרשותכם.