מדור לוגיסטיקה ואירועים

מדור לוגיסטיקה ואירועים הינו מרכז לוגיסטי האמון על התחומים המפורטים מטה.

המדור ועובדיו מעמידים בראש סדר העדיפות את השירות ליחידות המנהל והמחקר ופועלים למתן שירות יעיל ומיטבי.

 להלן שירותי המדור:

 

השירות פירוט השירות דרכי התקשרות

ציוד מלאי

תיעוד מצאי (אינווטר)

אספקת ציוד ומתכלים למנהל ולמחקר

תיעוד תנועות (קליטות והעברות) פרטי מצאי 

הקמת דרישה בחנות רכש מהמלאי 

באמצעות טופס תנועות פרטי מצאי ושליחה בפקס 7384089

אירועים ופרויקטים תכנון, הפקה, ניהול וביצוע בהיבט הלוגיסטי הזמנה דרך חנות לוגיסטיקה ואירועים 
ניוד ושיגור ניוד ושיגור כבודה במתחם הקמפוס הזמנה דרך חנות לוגיסטיקה ואירועים 

חנקן נוזלי

 

פינוי פסולת כימית

אספקת מכלי חנקן נוזלי למעבדות האוניברסיטה

פינוי פסולת כימית ממעבדות האוניברסיטה

הזמנת מכלי חנקן נוזלי דרך חנות שרותי מחקר

פינוי פסולת כימית בתיאום ואישור של ד"ר נחום פרלמן 054-6603308

 
מנהלת המדור ומחסן ראשי
בניין משפטים, 305, קומת מרתף [ הכניסה מאזור יחידות האחזקה ]
טלפון: 03-5318295, 03-5318778
פקס: 03-7384089
ראש המדור: אורי סנטו. נייד 054-6603387
דוא"ל: Uri.Santo@biu.ac.il
שעות פעילות: ימים א-ה בין השעות 8:00-15:30
 
שם העובד הגדרת תפקיד טלפון דוא"ל
סנטו אורי ראש מדור לוגיסטיקה ואירועים 03-5318295 Uri.Santo@biu.ac.il
ששון ליאור אחראי מלאי ומצאי 03-5318295 Lior.Sasson@biu.ac.il
פרוסקורוב דני רכז ציוד טכני באירועים 03-5318295 Dani.Proskurov@biu.ac.il
אושרי בנימין ראש צוות שינוע 03-5318295 Binyamin.Oshri@biu.ac.il
מני יוסי אפסנאי 03-5318295 Yosef.Many@biu.ac.il
מצמבר אבי אפסנאי 03-5318295 Avi.Mazamber@biu.ac.il
חרזי בנימין שנעי 03-5316250 Beni.Arazi@biu.ac.il
יוחאי לביא אחראי שינוע ומשימות שטח 052-4480021 yohai.lavi@biu.ac.il

 

 

נשמח לעמוד לרשותכם.