מחלקת רכש מכרזים והתקשרויות

מחלקת רכש מכרזים והתקשרויות מרכזת תחתיה את פונקציות הרכש הלוגיסטי עבור פעילותה השוטפת של האוניברסיטה, ברמה התפעולית והאקדמית. 

המחלקה כוללת מדורי רכש בתחומי ידע שונים, המיועדים לספק ללקוחות את השירות המיטבי בהתאם לדרישותיהם וציפיותיהם.

תמצאו באתר מידע כללי אודות הפעילות של היחידות השונות ברכש - מכרזים, רכש כללי, רכש מחשבים, רכש מחקר, רכש חו"ל (ייבוא), מערכות ממוחשבות (בעיקר בר-נט) וקליטת חשבוניות. ניתן לפנות אלינו באמצעות הפונקציה "צור קשר".

עובדי בר-אילן בלבד- תמצאו מידע רב אודות הרכש באתר "מידע והנחיות רכש ולוגיסטיקה" המופיע בעמוד הראשי בבר-נט. במידה ולא הצלחתם להיכנס ניתן לפנות לסיוע המחלקה בטל' 03-7384700. בבעיות הקשורות להפעלת תוכנת "בר-נט" יש לפנות לתומכי המחשוב או לפתוח קריאה במערכת תמר של אגף תקשוב.

ספקים - לידיעתכם אנו נקלוט חשבוניות רק לאחר אישור הדורש - שם ותפקיד (בכתב יד ברור) וחתימה. יש לרשום על גבי החשבונית את מספר ההזמנה של בר-אילן. אין לבצע עבודות או לספק שירותים ללא קבלת הזמנה מראש.

שאלות בנושא חשבוניות ניתן לפנות לאלה שאולוב, טל' 03-7384776.

תפקיד

טלפון/פקס

דוא"ל

ראש המחלקה-ג'רמי רגנשטיינר

03-531-8717

Jeremy.Regensteiner@biu.ac.il

מרכזת-לבנה נגר

03-738-4322

Levanah.Nagar@biu.ac.il

אחראי רכש ופעילות למועדוני נכי צה"ל-אבישי ארזי 03-738-4374 Avishai.Arazi@biu.ac.il

ראשי יחידות/תחומים

 

תפקיד

טלפון/פקס

דוא"ל

רמ"ד רכש מחקר-עופר וולף

03-531-8478

Ofer.Wolf@biu.ac.il 

רמ"ד רכש חו"ל-שי שובל

03-738-4335

Shy.Shuval@biu.ac.il 

מנהל רכש מקומי וציוד מחשוב-מנחם לאופר

03-531-7838

Menachem.Laufer@biu.ac.il

רמ"ד מערכות מיחשוב ותהליכי רכש באגף תפעול-ריבי בלושטיין

03-531-7378

Rivi.Blushtein@biu.ac.il

מרכזת יחידת חשבוניות-אלה שאולוב 03-738-4776 Ella.Shaulov@biu.ac.il

ראש תחום מכרזים (טכנולוגיה ושירותים כלליים)-דוד שוורץ

03-738-4557

David.schwartz@biu.ac.il 

ראש תחום מכרזים (ועדת מכרזים)-יוסף סולומון

03-738-4323

Yosef.Solomon@biu.ac.il 

ראש תחום מכרזים (בינוי ושירותים כלליים)-ענת לזמי

03-531-8552

Anat.lazmi@.biu.ac.il

 

 

מחלקת רכש, מכרזים והתקשרויות

אוניברסיטת בר-אילן

מקס ואנה ווב רמת גן 5290002

טלפון: .03-7384700

דוא"ל regensj@biu.ac.il.