המרת תמונה לפורמט PDF

השיטה הקלה ביותר לשמירת מסמך כקובץ PDF הוא פשוט לסרוק אותו בכל סורק משרדי כקובץ PDF. במידה ואין סורק נגיש, אפרט בזאת מספר שיטות כיצד להפוך את המסמך שצילמתם כקובץ תמונה בטלפון הסלולארי לקובץ PDF.

השלב הראשון הוא לשלוח את הקובץ שצילמתם למחשב.

השלב השני הוא להמיר את קובץ התמונה לקובץ PDF כך:

1. באמצעות שימוש בתוכנת וורד.

העתיקו את קובץ התמונה ללוח המחשב (באמצעות לחיצה על C-CTRL). פתחו את תוכנת הוורד. העתיקו את קובץ התמונה מלוח המחשב (באמצעות לחיצה על V-CTRL). לחצו על התמונה באמצעות הלחצן השמאלי בעכבר, מתחו את קצוות התמונה והתאימו אותה לגודל הדף. כעת לחצו בקצה העליון של המסך על "קובץ" או "file" , בחרו באפשרות "שמירה בשם" או “save as”, בחרו את הספרייה המבוקשת (עדיף DESKTOP) ואת שם הקובץ, מתחת לשם הקובץ יש ללחוץ על האפשרויות באפשרות  "שמור כסוג" (או “save as type”) ולבחור את האפשרות PDF.

 

2. באמצעות שימוש בדפדפן Google:

פתחו את הדפדפן, גררו את קובץ התמונה לתוך חלון הדפדפן, לחצו על שלושת הנקודות שבקצה העליון (מימין בממשק הלועזי ומשמאל בממשק העברי), בחרו את האפשרות "הדפס" או “print”, במקום בו מצוינת המדפסת ("יעד" או “destination”) לחצו על לחצן "שינוי" או “change” ובחרו את האפשרות “save as pdf”. בשלב הבא, לחצו על "שמור" או “save”, הקלידו את שם הקובץ הרצוי לכם, ולחצו שוב על "שמור" או “save”.