מדור אפסנאות ואירועים

מדור אפסנאות ואירועים הינו מרכז לוגיסטי האמון על התחומים המפורטים מטה.

המדור ועובדיו מעמידים בראש סדר העדיפות את השירות ליחידות המנהל והמחקר ופועלים למתן שירות יעיל ומיטבי.

 להלן שירותי המדור:

 

השירות פירוט השירות דרכי התקשרות
ציוד מלאי אספקת ציוד ומתכלים למנהל ולמחקר הקמת דרישה בחנות רכש מהמלאי 
תיעוד מצאי (אינווטר) תיעוד תנועות (קליטות והעברות) פרטי מצאי  באמצעות טופס תנועות פרטי מצאי ושליחה בפקס 7384089
אירועים ופרויקטים תכנון, הפקה, ניהול וביצוע בהיבט הלוגיסטי הזמנה דרך חנות לוגיסטיקה ואירועים 
ניוד ושיגור ניוד ושיגור כבודה במתחם הקמפוס הזמנה דרך חנות לוגיסטיקה ואירועים 
רכב עזר תפעולי ניהול מעקב ותפעול צי רכב עזר תפעולי

פניה לאחראי רכב עזר תפעולי בטלפון/ במייל

שלום לוי 054-6603448 או במייל Shalom.Levy@biu.ac.il

חנקן נוזלי אספקת מכלי חנקן נוזלי למעבדות האוניברסיטה הזמנת מכלי חנקן נוזלי באמצעות טופס ניפוק גלילים ומיכלים והעברתו בפקס/ מייל לתקווה גמינדר בפקס :  7384089 או במייל Tikva.Geminder@biu.ac.il
פינוי פסולת כימית פינוי פסולת כימית ממעבדות האוניברסיטה פינוי פסולת כימית בתיאום ואישור של ד"ר נחום פרלמן 054-6603308
שאטל  ניהול ובקרה על שירות ה"שאטל"

לבירורים ומידע ניתן לפנות לשלום לוי

054-6603448

או במייל Shalom.Levy@biu.ac.il

 

 

מנהלת המדור ומחסן ראשי
בניין משפטים, 305, קומת מרתף [ הכניסה מאזור יחידות האחזקה ]
טלפון: 03-5318295, 03-5318778
פקס: 03-7384089
ראש המדור: אורי סנטו. נייד 054-6603387
דוא"ל: Uri.Santo@biu.ac.il
שעות פעילות: ימים א-ה בין השעות 8:00-15:30
 
שם העובד טלפון דוא"ל
סנטו אורי 03-5318295 Uri.Santo@biu.ac.il
ששון ליאור 03-5318295 Lior.Sasson@biu.ac.il
פרוסקורוב דני 03-5318295 Dani.Proskurov@biu.ac.il
גמינדר תקווה 03-5318295 Tikva.Geminder@biu.ac.il
מני יוסי 03-5318295 Yosef.Many@biu.ac.il
מצמבר אבי 03-5318295 Avi.Mazamber@biu.ac.il
לוי שלום 03-7384344 >Shalom.Levy@biu.ac.il
חרזי בנימין 03-5316250 Beni.Arazi@biu.ac.il
קלימיאן שרון 03-5317483 Sharon.Kalimian@biu.ac.il
אושרי בנימין 03-5318295 Binyamin.Oshri@biu.ac.il

 

נשמח לעמוד לשירותכם.