מחלקת רכש מכרזים והתקשרויות

מחלקת  רכש מכרזים והתקשרויות מרכזת תחתיה את פונקציות הרכש הלוגיסטי עבור פעילותה השוטפת של האוניברסיטה, ברמה התפעולית והאקדמית. המחלקה כוללת מדורי רכש בתחומי ידע שונים, המיועדים לספק ללקוחות את השירות המיטבי בהתאם לדרישותיהם וציפיותיהם.

תמצאו באתר מידע כללי אודות הפעילות של היחידות השונות ברכש - מכרזים, רכש כללי, רכש מחשבים, רכש מחקר, רכש חו"ל (ייבוא), מערכות ממוחשבות (בעיקר בר-נט) וקליטת חשבוניות. ניתן לפנות אלינו באמצעות הפונקציה "צור קשר".

עובדי בר-אילן בלבד- תמצאו מידע רב אודות הרכש באתר "מידע והנחיות רכש ולוגיסטיקה"  המופיע בעמוד הראשי בבר-נט. אם לא הצלחתם להיכנס ניתן לפנות לסיוע ללבנה בטל' 03-7384322.

ספקים - לידיעתכם אנו נקלוט חשבוניות רק לאחר אישור הדורש - שם ותפקיד (בכתב יד ברור) וחתימה. יש לרשום על גבי החשבונית את מספר ההזמנה של בר-אילן. אין לבצע עבודות או לספק שירותים ללא קבלת הזמנה מראש.

שאלות לגבי חשבוניות ניתן לפנות לליאורה, טל' 03-7384321.

שם

תפקיד

טלפון/פקס

דוא"ל

ג'רמי רגנשטיינר             

רמ"ח

531-8717

Jeremy.Regensteiner@biu.ac.il

לבנה נגר

מרכזת

738-4322

Levanah.Nagar@biu.ac.il

אבישי ארזי

מנהל פרוייקט מועדוני נכי צה"ל

738-4374

Avishai.Arazi@biu.ac.il

       

 

ראשי יחידות

 

שם

תפקיד

טלפון/פקס

דוא"ל

עופר וולף 

רמ"ד רכש מחקר

531-8478

Ofer.Wolf@biu.ac.il 

שי שובל   

רמ"ד רכש חו"ל

738-4335

Shy.Shuval@biu.ac.il 

מנחם לאופר  

מנהל רכש כללי

531-7838

Menachem.Laufer@biu.ac.il

יששכר זרוק  

מנהל רכש מיחשוב

738-4504

Issachar.Zarruk@biu.ac.il

ריבי בלושטיין 

מנהלת מתאמי חשבוניות. אחראית ומשתמשת מפתח בר-נט

531-7378

Rivi.Blushtein@biu.ac.il

       
 

יחידת המכרזים

 

שם

תפקיד

טלפון/פקס

דוא"ל

דודו שוורץ 

עורך מכרזים

738-4557

David.schwartz@biu.ac.il 

יוסי סולומון 

עורך מכרזים ומרכז ועדת מכרזים

738-4323

Yosef.Solomon@biu.ac.il 

ענת לזמי

עורכת מכרזים

531-8552

Anat.lazmi@.biu.ac.il

 

 

מחלקת רכש, מכרזים והתקשרויות

אוניברסיטת בר-אילן

מקס ואנה ווב רמת גן 5290002

טלפון: .03-5318717, 03-7384322

דוא"ל jeremy.regensteiner@biu.ac.il.